Реконструкція будівель і споруд від компанії Building Decision

Автор: | Октябрь 1, 2019

Існує багато причин, щоб зробити зміни в будівлях. Однією з причин перебудови може бути аварійний або незадовільний стан будівлі. Реконструкція промислових будівель зазвичай здійснюють з метою поліпшення стану характеристик будівлі або для зміни її призначення.

Виконання таких масштабних будівельних робіт не передбачає простих негайних дій, тому реконструкцію поділяють на кілька етапів:

  • Реконструкція фундаменту. Початковий етап перебудови, метою якого є підвищення експлуатаційної здатності фундаменту.

  • Зміцнення і ремонт стін. Грунтується на поліпшенні міцності і стійкості стін до зовнішніх факторів.

  • Ремонт фасаду. Основне завдання полягає у відновленні естетичних і експлуатаційних характеристик будівлі.

  • Завершальний етап — реконструкція даху.

Довговічне каркасне будівництво під ключ

Наша компанія робить проектування ангарів, виготовляє і будує високоякісні швидкомонтовані каркасні споруди. Виробництво елементів і зведення будівель здійснюється із застосуванням передових технологій.

Крім того, у нас можна замовити утеплені або холодні каркасні ангари, та проектування складів. В якості утеплювача можуть застосовуватися сендвіч-панелі або пінополіуретан.

Особливості будівництва виробничих приміщень

Останнім часом будівництво промислових будівель здійснюється переважно з металоконструкцій, так як такий спосіб дозволяє отримати невисоку вартість будівлі та скоротити до мінімуму терміни будівництва. До того ж, швидкобудуючі виробничі будівлі з металевих конструкцій не вимагають масивних фундаментів, стійкі до впливу агресивного середовища, мають презентабельний зовнішній вигляд і за бажанням замовника можуть бути виконані практично з будь-якою висотою стін, площею та шириною прольоту.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *