Електричний кросовер GAC: преміум і запас ходу 650 км

Автор: | Сентябрь 11, 2019

Китайський ринок лідирує у світі за кількістю електромобілів. Їх розробка і виробництво здорово субсидує місцевий уряд, тому компанії не планують зупинятися. Свіжий електромобіль GAC має намір стати одним із найкращих, пише Автотема з посиланням на Автоцентр.

Новий електричний кросовер Aion LX від дочірнього бренду, налаштованого на виробництво EV, має цілком самобутній і сучасний вигляд. Довжина/ширина/висота становлять 4 786 мм/1 935 мм/1 685 мм, а колісна база — значні 2 920 мм.

Всередині — елегантна і лаконічна передня панель, дорогі матеріали, екрани і мінімум кнопок. Для задніх пасажирів простір реалізовано максимально комфортно — електричні регулювання крісел і навіть підтримка для ніг.

Китайський кросовер відправлять на ринок в кількох модифікаціях. Базова з електромотором на 184 к.с. здатна подолати до 520 км, середня (204 к.с.) розрахована на 650 км, а повнопривідна двомоторна (408 к.с.) топова версія проїде трохи менше — 600 км.

На домашньому ринку замовлення вже приймають. Базова модифікація оцінена в 35 тис. дол. За найпотужніший варіант доведеться заплатити близько 49 тис. доларів. У будь-якому разі, не так вже й багато за мірками західних суперників, правда? Варто зазначити, що дані за запасом ходу наведені відповідно до застарілої системи NEDC. В реальності ці цифри можна сміливо зменшити в середньому на 200 км.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *